Активний відпочинок у міжсезоння

Вам подобається слово “міжсезоння”? Це нагадує спробу примоститися одразу на двох стільцях)) Хоча для справжнього туриста – а ми переконані, що нас читають туристи-ентузіасти – це “страшне” відлякуюче слово не стане на заваді гарному відпочинку!

Пропонуємо сприйняти міжсезоння як виклик своїй фантазії і рішучості! Тож які можливості відкриває нам цей час?

У туристичній сфері існує певний поділ на сезони: літній, що приваблює туристів привітним сонечком, природніми водоймами і фруктово-ягідним розмаїттям – період літніх відпусток і шкільних канікул; та зимовий час іскристого снігу і радісного вітру в обличчя, лижна пора року – період гірськолижного сезону, Різдвяних і Новорічних свят.

Кожна пора року в Карпатах по-особливому красива і неповторна, то невже можна дозволити, щоб жовтень, листопад і грудень промайнули у міській суєті? Коли комах вже немає, а сніг ще не випав, у Карпатах, повірте, є що робити! Ви можете покататися на конях чи велосипеді, посмакувати національні страви, спробувати себе у майстер-класах з традиційних українських ремесел.

А полювання, риболовля, збирання грибів? А прогулянки у лісі, що світиться осіннім різнобарв’ям? А відвідини відомих карпатських водоспадів? І все це – в екологічно чистому краю нашої України, з його цілющим повітрям та якісними продуктами, поруч із доброзичливими людьми і легкою можливістю з добре налагодженої туристичної інфраструктури миттєво потрапити в оазу недоторканної природної краси.

Карпатські готелі і садиби уже давно зрозуміли потреби туристів, тож кожен із них намагається і у високий сезон, і у так зване міжсезоння створити для своїх гостей справді насичену програму відпочинку.  Тим більше, що в цю пору меншає туристів, і ціни закономірно падають.

Пропонуємо Вам розваги у міжсезоння, з якими ви можете ознайомитися на сайті Карпати.info 🙂

Відпочинковий комплекс «ХУТІР ТИХИЙ»

 

Гірський готель «КАРПАТСЬКІ ПОЛОНИНИ»

 

Розважально-оздоровчий комплекс «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ»

 

Готельний комплекс «ВІЛЬНІ ВІТРИ»

 

База відпочинку «ЛЕГЕНДА КАРПАТ»

 

Туристично-оздоровчий комплекс «СОКІЛЬСЬКЕ»

 

«SILVER LAKE Cottage»

 

Готель «ЯЛИНКА»

 

Гостинний двір «ГОРИЦВІТ»

 

Cадиба «КОСМАЦЬКА ПИСАНКА»

 

Спортивно-оздоровчий комплекс «БОГАТИР»

 

Садиба «ПІД СОКОЛІЄЮ»

 

Міжсезоння – пора контрастів.

Цей сезон для людей, які хочуть зустріти перший сніг восени, або попрощатися з останніми сніговими кучугурами весною. Якщо вже були в горах і влітку, і взимку, якщо шукаєте нових вражень, якщо не пощастило з відпусткою чи таки пощастило, тоді міжсезоння – саме для вас. Адже це чудовий шанс поборотись із зимовими труднощами чи відшукати літні враження.

Нехай для Вас відпустка у міжсезоння стане мандрівкою у сезон досі невідомий: спокійний чи веселий, активний – тут все залежить від Вашого бажання!

 

* Опрацьовано матеріали з сайтів:  tourclub, victour, dds, mytruskavets, turline, galychankaif.

* У записі використано власні фотографії.