“Волинь моя, краса моя…”, – так звучить початок приспіву гімну Волині, під час прослуховування якого у справжніх волинян тремтить душа:) А для гостей цього краю пісня одразу викликає відповідні асоціації з цим екологічно чистим, багатим на ліси і озера, привітним куточком України.
![](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/aly-j-parus-nadezhdy--600x449.jpg)
Після відвідування Волині переконуєшся, що комфортний відпочинок біля води може бути не лише на морі. Тут є чимало великих озер, просто озер і диких лісових озерець з незабрудненими піщаними пляжами. З човна видно у глибину на декілька метрів: там чудернацькі водорості та безпечно пропливають риби, навіть великі! Кожна така мандрівка приносить нове відкриття, ніби знайошов глибоко сховану перлинку:) Ось декілька фотографій з короткої поїздки на Волинь. Коли згадуєш про Волинь, в уяві одразу постає безмежна кількість води – прозорої, з дном озер, вистелених світлим пісочком. Звісно, найбільш відоме серед Шацьких озер – озеро Світязь, однойменне зі старовинним селом.
![Світязь](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/14-600x449.jpg)
![Поле](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/8-600x449.jpg)
![Ліс](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/10-600x449.jpg)
![Сіно](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/9-600x449.jpg)
![Кінь](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/20-600x449.jpg)
![Небо](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/13-600x449.jpg)
![Дорога біля лісу](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/7-600x449.jpg)
![Сосни](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/21-600x449.jpg)
![Рибалка](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/DSCN3856-600x449.jpg)
![Вітя](http://ki.wp.karpaty.info/wp-content/uploads/sites/3/2012/06/DSCN3937-600x449.jpg)
А де ще можна відпочити влітку біля води – шукайте на нашому сайті у розділі з Відпочинок біля води, водні розваги.