Сервіс європейський, дороги – українські

Нам пишуть відвідувачі, і це приємно! Бо їх турбують далеко не другорядні питання. Пропонуємо почитати)

На чемпіонат світу з футболу всі очікують силу народу, яка заполонить Львів. Сумно, що головний гірський курорт Львівської області «Славське», залишиться поза увагою іноземців. Чому? Все просто – вони не зможуть туди доїхати.

Чому вже навіть львів’яни все менше відвідують колись улюблені місця відпочинку? Мова йде не тільки про Славське, а й про Гребенів,Тухлю, Либохору, Грабовець, ВолосянкуНижню та Верхню Рожанку. Дороги до цих місць вже майже не існує! Автоперевізники відмовляються возити туристів до Славського своїми автобусами.

Простіше проїхати вдвічі більшу відстань від Львова, щоб покататися на лижах, аніж псувати свої автомобілі та нервові клітини. Переконатися у цьому ви можете на власні очі, подивившись відео, зняте на цій дорозі.

А добра дорога до Славського, просто своїм існуванням, в рази могла би збільшити привабливість цих місць для інвестицій у розвиток туризму. Це неминуче призвело би до збільшення кількості робочих місць, а отже – до наповнення бюджету і зменшення еміграції населення. Покращилася б також інфраструктура сіл та налагодилася система вивозу сміття. Потрібно повернути привабливість курорту для львів’ян, українців та гостей з інших країн! І найперше, що для цього потрібно – це капітально відремонтувати дорогу!

А що може зробити вже зараз кожен із нас, громадян України? Виявляється, при наявності ями на дорозі і загрозі виникненню ДТП ви можете викликати представників ДАІ, скласти акт про неналежний стан дорожнього полотна, огорожі, та навіть розмітки! Коли ви (не дай Боже) потрапили в аварію через неналежний стан дороги, то маєте право судитися з дорожниками про відшкодування одержаних матеріальної та моральної шкоди. Чи багато людей скористалися цим правом?

Тож не будьмо байдужими, від нас самих, нашої громадянської позиції теж залежить, як ми житимемо та якими дорогами їздитимемо.

*Фото, відео і текст надіслав нам відвідувач нашого сайту Фрид Ефим.